К. Д. Ушинський – національна гордість народу України.

К. Д. Ушинський – національна гордість народу України.

| Comment 0

До 200-річчя від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського – видатного українського педагога, правника, одного із засновників педагогічної науки та народної школи

  Костянтин Дмитрович Ушинський -найавторитетніший педагог ХІХ ст., основоположник наукової педагогіки й народної школи, автор праць з теорії та історії педагогіки, який першим поставив виховання на наукове підґрунтя, поєднавши педагогіку з психологією та іншими науками про людину, створив підручники для початкового навчання «Рідне слово» та «Дитячий світ», розробив програму педагогічної освіти, проєкт учительської семінарії, розвинувши та вдосконаливши методику початкового навчання, високо підніс суспільне значення вчительської праці.

У Ліцеї № 17 Олександрійської міської ради серед учнів 5-х класів було проведено інформаційну годину “Видатний син українського народу”(До 200-річчя з дня народження вчителя вчителів К.Д.Ушинського). А також було презентовано виставку “Костянтин Дмитрович Ушинський. Життя й діяльність у портретах, ілюстраціях, документах”

К. Д. Ушинський – національна гордість народу України.