Учні Ліцею № 17 – переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 2022 – 2023 навчального року
Інформатика
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Новгородцев Ярослав | 1 | 10-Б | Дробот О.І. |
2. | Іванов Максим | 3 | 10-Б | Дробот О.І. |
3. | Савачевський Віталій | 2 | 8-А | Дробот О.І. |
Історія
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Шевчик Вероніка | 2 | 10-В | Козачок Л.О. |
2. | Дяченко Максим | 2 | 8-Б | Саражіна Т.В. |
Біологія
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Лихошерст Вікторія | 2 | 9-А | Зайкіна Н.В. |
Географія
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Шевчик Вероніка | 1 | 10-В | Ткаченко І.С. |
2. | Лихошерст Вікторія | 3 | 9-А | Горпинко О.О. |
Трудове навчання
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Богомоленко Ірина | 1 | 11-А | Троян Л.І. |
2. | Козлова Анастасія | 2 | 9-Б | Тихова О.В. |
3. | Дяченко Олександр | 1 | 9-Б | Моргаленко В.А. |
4. | Бордюгов Дмитро | 1 | 11-А | Моргаленко В.А. |
5. | Бурега Іван | 2 | 10-Б | Підборський С.І. |
6. | Шурай Радмір | 3 | 9-В | Підборський С.І. |
Інформаційні технології
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Ковальов Максим | 3 | 9-Г | Куколова А.С. |
Українська мова та література
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Леонтьєва Маргарита | 1 | 11-Б | Бойкова Н.М. |
2. | Сєрік Ангеліна | 1 | 10-А | Васіна О.С. |
3. | Барановська Анастасія | 1 | 9-Б | Васіна О.С. |
4. | Савачевський Віталій | 1 | 8-А | Сікірда С.Г. |
Усього : 19 учнів
ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Коцюба Анастасія | 2 | 8-Б | Смоляр Т.М. |
ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Дяченко Катерина | 1 | 5-А | Бойкова Н.М. |
І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України:
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Секція |
1. | Шевчик Вероніка | 1 | 10-В | журналістика |
2. | Щирська Кіра | 1 | 9-Б | психологія |
ІІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики 2022 – 2023 року
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Новгородцев Ярослав | 3м | 10-Б | Дробот О.І. |
ІІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з технологій 2022 – 2023 року
№з/п | Прізвище та ім`я учня | Місце | Клас | Учитель |
1. | Бордюгов Дмитро | 2м | 11-А | Моргаленко В.А. |