Герб України-символ моєї свободи

Герб України-символ моєї свободи

| Comment 0

19 лютого 1992 року Верховною Радою України було затверджено тризуб як Малий герб України. Він визначений як головний елемент великого Державного Герба України.
Тризуб має довгу історію. Він з’явився ще за часів Рюриковичів, а в період УНР став гербом, як символом соборності земель України.
24 червня 1991 року оголосили конкурс на створення Державного герба. Було розглянуто понад 200 варіантів і 192 з них містили тризуб. Перемогу ж здобула спільна робота історика-геральдиста Андрія Гречила та художника Івана Турецького, яка була виконана у стилі князя Володимира Великого.
Для учнів 2-Г класу Ліцею №17 Олександрійської міської ради було проведено виховний захід на тему «Герб України-символ моєї свободи». Метою заняття було ознайомити учнів з історією виникнення і становлення державного герба України, виховувати почуття національної свідомості, повагу до державних цінностей, патріотизм.
Тризуб – це відголос історії нашої нації, який об’єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність! Українці народжені з Тризубом у серці, а, отже, – наша воля завжди з нами! Разом до Перемоги!

Герб України-символ моєї свободи