День Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

День Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

| Comment 0

20 лютого — це дата в календарі, коли відбулася незворотна зміна у відносинах між владою й суспільством. Момент, коли зламалися старі корупційні шаблони та сформувалась чітка політика протидії спрямованості на Росію в зовнішньополітичному курсі. Метою Революції Гідності було досягнення свободи та демократії, і це коштувало нам кривавої жертви Героїв Небесної Сотні.
У Ліцеї №17 Олександрійської міської ради заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися під лозунгом “Залишаємося гідними своїх героїв”. Класними керівниками були проведені години спілкування «Небесна Сотня. Герої не вмирають», під час яких учасники заходів переглянули документальні фільми, присвячені тим подіям. Учителі образотворчого мистецтва разом з учнями взяли участь в акції “Ангели пам’яті”, учні 2-3-х класів – у виставці малюнків «Український шлях до справедливості. Залишаємося гідними своїх героїв».
Зараз багато нових героїв, які продовжують боротися за ідеали свободи, незалежності та нормальних людських цінностей. Але завжди важливо пам’ятати про тих, хто був першим. Для цього ми відзначаємо День Пам’яті Героїв Небесної Сотні.