Зустрічаємо першокласників

Зустрічаємо першокласників

| Comment 0

27 травня та 3 червня 2023 року в Ліцеї №17 Олександрійської міської ради вчителі з казковими героями радо чекали на першокласників на подвір’ї школі. Перша зустріч із ними принесла малечі радість, задоволення, массу емоцій.

Батьки також не залишились поза увагою. В той час, як вчителі проводили заняття з малюками, в актовій залі директор Терентьєва Олена Миколаївна ознайомила всіх присутніх із роботою закладу, стратегічним планом та виховною роботою. Психолог Меркулова Тетяна Олександрівна акцентувала увагу батьків на готовності дітей до школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Марченко Наталія Аркадіївна також наголосила на адаптаційному періоді учнів і батьків, ознайомила з програмами, за якими працюватимуть учні 1х класів з 1 вересня.

Вправи, які підібрані вчителями у заняттях, допомогли дітям закріплювати знання про геометричні фігури; поняття “зліва”, “справа”, “між”, “перед”, “після”; розширювати словник, збагачувати знання про тварин, рідну Україну. А також вправи сприяли розвитку уяви, мислення, пам’яті, фонематичного слуху. Музичні перерви психологічно розвантажили учнів та підвищили інтерес до пізнання навколишнього світу, до навчання у школі.

Тепер вони із нетерпінням чекають 1 вересня, аби стати справжніми учнями і долучитися до великої дружньої шкільної родини.