Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії

| Comment 0

Усім відомо, що поезія – це поєднання думки й почуттів….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; за словами Ліна Костенко «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… Символічним образом поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» – одна з важливих її якостей.
Саме 21 березня рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО був визначений Всесвітній день поезії. Це свято відзначається з 1999 року. Рішення про його встановлення було прийнято в зв’язку з тим, що поезія може допомогти людині розв’язати найскладніші питання. Вона формує громадську думку й в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.
Учні Ліцею №17 Олександрійської міської ради взяли участь у майстер – класі, стрінг арті, присвяченому Всесвітньому дню поезії. Вони ознайомились з українськими поетами та створили портрет Кобзаря- Тараса
Григоровича Шевченка.
Поезія була й залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва. Тому людство повинно навчитися цінувати поетичні рядки й знаходити в них справжнє багатство слова.

Всесвітній день поезії
Всесвітній день поезії
Всесвітній день поезії
Всесвітній день поезії