Українці – нація Героїв!

Українці – нація Героїв!

| Comment 0

23 травня Українська Земля вдячно вклоняється своїм Героям. Усім, хто за волю, честь і правду поклав своє життя на вівтар Вітчизни. Українці – нація Героїв!
І в час війни ми йдемо єдиним всенародним фронтом.
Наші Герої хоробро тримають стрій у складі Збройних Сил України, Територіальної оборони, Нацполіції, Нацгвардії, СБУ, прикордонної служби, добробатів. Герої – це всі наші волонтери, медики, пожежники, рятувальники, сапери, які віддано та з почуттям обов’язку виграють битву перемоги в смерті кожного дня. Це герої сучасності, які відстояли європейське і, найголовніше, проукраїнське майбутнє держави Україна. Українські герої – це також прості українці, які продовжують працювати, щоб наповнювався бюджет, щоб Україна могла фінансувати армію. Формують міцний тил для нашого війська. День Героїв – це не лише можливість вшанувати пам’ять загиблих за волю України, але й поважати живих героїв, які повернулися з війни, і продовжують працювати задля Перемоги.
19 травня учні 10-А,В класів провели зустріч з учасником АТО/ООС, підполковником у запасі ВОЛКОВИМ Сергієм Івановичем, який брав участь у антитерористичній операції з 2014 по 2020 роки.

Українці – нація Героїв!