Україна-це ми!

Україна-це ми!

| Comment 0

22.01.2024 року учні Ліцею №17 Олександрійської міської ради взяли участь у обласному фотоконкурсі “Україна – це ми!” .

День Соборності України – це свято на честь проголошення першої Незалежності та Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

         22 січня 1918 року незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради, а через рік, в 1919 році, в цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Так вперше за багато століть історичні українські регіони об’єдналися в одну державу. 

          На світлині учня 10-Акласу Ліцею №17 Олександрійської міської ради Коржа Ростислава показано дівчину, яка уособлює в собі  молоду державу – Україну. Не дивлячись на те, що українську землю виснажують, намагаються загарбати, вона все одно стоїть з високо піднятою головою і вірить у світле майбутнє.

           Мирко Артем, учень 9-А класу Ліцею №17 Олександрійської ради  показав складні дороги, які ведуть до МИРУ, до вершини процвітання держави… І ці дороги ми здолаємо і здобудемо ПЕРЕМОГУ!

          Савачевський Віталій, учень 9-А класу Ліцею №17 Олександрійської міської ради показав, що Україна – це ми! Лише будучи дружними, згуртованими, ми зможемо збудувати , відбудувати країну, щоб всі могли побачити її КРАСУ, ВЕЛИЧ, НЕПЕРЕМОЖНІСТЬ!

         Гнатченко Дарина, учениця 10-А класу Ліцею №17 Олександрійської міської ради  спробувала передати красу рідної землі. Всі ми можемо милуватися патріотичними кольорами  живого прапора України і завжди пам’ятати хто ми, звідки ми, Україна – це ми!

         Разом ми СИЛА! Разом до ПЕРЕМОГИ! Україна – це ми!

Україна-це ми!
Україна-це ми!
Україна-це ми!