Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії в надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану).

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії в надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану).

| Comment 0

З 8 по 12 квітня 2024 року в Ліцеї №17 Олександрійської міської ради пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії в надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану).
Протягом тижня класні керівники провели години спілкування, практичний психолог – тренінг «Психологічна підтримка під час воєнного стану», соціальний педагог-корекційно-виховне заняття «Надзвичайні ситуації та ваші дії під час воєнного стану». Учні написали диктанти згідно з тематикою тижня, представники шкільного парламенту виготовили й розповсюдили звернення до батьків. Учні 3-4-х класів взяли участь у виставці малюнків «Це потрібно знати під час воєнного стану», учні 5-8-х класів – у виставці колажів «Безпека в твоєму житті». Під час конкурсу відеопрезентацій «Надзвичайні ситуації. Як їх подолати.» серед 9-10-х класів було визначено переможцями учнів 10-А класу. Протягом тижня вчителями предмету «Захист України» С. Підборським та С. Волковим була організована виставка «Мінна безпека», яку могли відвідати всі бажаючі. По завершенню тижня майстер виробничого навчання Ю. Юрченко та завідувач Олександрійськими територіальними курсами ЦЗ та БЖД в Кіровоградській області В. Єрмаков для учнів 6-9 класів проведели заняття «Мінна безпека».
Попереджений – значить озброєний. Разом до Перемоги!