Сортуй сміття заради майбутнього!

Сортуй сміття заради майбутнього!

| Comment 0

26 квітня на базі молодіжного простору відбулася зустріч команд екоактивістів та координаторів проєкту «Сортуй сміття заради майбутнього!»
Учасники познайомились із координаторами проєкту Любов`ю Мороз, Аліною Касьяновою та дізнались про плани й завдання щодо його реалізації. Еколог міста Олександрії Бойко Олена розповіла про глобальність проблеми й шляхи її подолання.
З 1 травня стартує цей конкурс – проєкт зі збору та сортування пластику й паперу. Конкурс втілює благодійна організація «БФ «ЦЕНТР ДОПОМОГИ ОЛЕКСАНДРІЯ» за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» за грантом «Громада – влада: діалог, довіра, дія» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». 10 навчальних закладів міста збиратимуть пластикові пляшки, кришечки, картон та папір. У ході збору буде відбуватися сортування у великі сумки, після чого все зібране організовано вивозитимуть для переробки.
Команду активістів Ліцею №17 Олександрійської міської ради представлятимуть Корж Ростислав, Матвієнко Анна, Дяченко Олександр, Щирська Кіра, Стеценко Крістіна, Васильчук Лідія та Коваленко Максим. Наша мета – залучити до проєкту весь колектив Ліцею №17 ( учнів, учителів, батьків).
Переможець отримає сучасні контейнери для сміття,
Сортуй сміття правильно! Врятуй планету! Зробімо наше місто чистим!
Долучайтеся до нашої ініціативи з екологічного сортування сміття за адресою проспект Соборний, 130.

Сортуй сміття заради майбутнього!