Сортуй сміття заради майбутнього

Сортуй сміття заради майбутнього

| Comment 0

Як навчити дітей не смітити на вулиці та поважати Природу? Ми надали їм приклад як звичайне сміття перетворюється на гроші – дали рішення для сортування в школі та навчили розділяти відходи.
Наш проєкт мотивує дітей почати сортувати відходи – папір, кришечки, батарейки, ПЕТ пляшки та іншу вторсировину (окрім небезпечних відходів) по різних контейнерах
Виручені кошти можна спрямовувати на розвиток школи: благоустрій шкільної території та спортивного майданчика, озеленення, впровадження енергоеффективних технологій – встановлення світлодіодних ламп чи лавок з сонячними батареями, та інше.
Таким чином діти мають велику мотивацію зібрати якомога більше вторсировини, аби зробити свою школу найкращою.
Але як це зробити?
Ми знаємо! Треба поєднати освітні лекції з реальними рішеннями для сортування – яскравими контейнерами! Діти звикають до сортування вдома, бо знають, що можуть принести відсортовану вторсировину в свою школу. Якщо робити це впрововж місяця, то сформується корисна звичка, яка лишається з людиною на все життя.
Як ми втілювали проєкт?
Ми встановили в школі біг- беги для ПЕТпляшок, контейнери для збирання паперу, кришечок та батарейок. Розвісили біля них кольорові плакати.
Проведели лекції, на яких розповіли дітям як сортувати сміття і навіщо.
Аби закріпити матеріал, ми провели флешмоби, конкурс на збирання макулатури. Проєкт «Сортуй сміття заради майбутнього» виступає ментором та посередником між вчителем та дитиною, допомагає впровадити корисний проєкт в шкільну виховну програму. Допомагає утримувати високу мотивацію до сортування серед дітей аби надалі школа постійно отримувала додатковий прибуток за рахунок продажу зібраної вторсировини.
Конкурс проводиться благодійною організацією “БФ “Центр Допомоги Олександрія” за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» за грантом «Громада – влада: діалог, довіра, дія» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»
Чи насправді ви мрієте, аби в нас на вулицях було чисто?
Тоді треба починати виховувати наступне покоління українців прямо зараз.
Допоможіть дітям встигнути отримати крисну звичку – СОРТУВАННЯ цінних вторинних ресурсів!
#еко_проєкт 🌱🌎
#сортуй_сміття_заради_майбутнього 😊
#ЦЕНТР_ДОПОМОГИ_ОЛЕКСАНДРІЯ