Дякуємо організатору проєкту – Florium

Дякуємо організатору проєкту – Florium

| Comment 0

Ліцей №17 Олександрійської міської ради Кіровоградської області долучився до Всеукраїнського благодійного освітнього проєкту Flowers4school, що спрямований на озеленення українських шкіл.

Головна мета проєкту – познайомити дітей зі світом квітів, правилами висаджування цибулин у ґрунт, навчити спостерігати та доглядати за квітником, а також  виховувати любов до праці та природи.

Тюльпани, нарциси, лілії, крокуси привезені з Нідерландів були висаджені учнями 6-А класу та їхніми батьками. Спочатку вони ознайомилися з правилами висадження цибулин у ґрунт, вивчили  різноманітність посадкового матеріалу, визначилися з місцем посадки та розробили схеми майбутньої  клумби. Цей процес був дуже цікавий та веселий. Діти отримали позитивні емоції. А головне для них те, що вони зможуть навесні спостерігати на власні очі, як з’являться перші пагони з квіткових цибулин, а потім перетворяться на дивовижні, красиві квіти.

Дякуємо організатору проєкту – Florium за можливість зробити нашу Україну квітучою, та окрема подяка нашим Нідерландським друзям, які безкоштовно надали ввесь посадковий матеріал.

Ми віримо в те, що висаджені нашими дітьми квіти, розквітнуть під мирним небом. Що ці квіти  є символом Перемоги та незламності українського народу! Разом працюємо на фронті краси! Заради майбутнього наших дітей!