День гарбуза

День гарбуза

| Comment 0

26 жовтня – День гарбуза. Україну важко уявити без гарбуза. Його можна сміливо назвати одним з атрибутів осені. Гарбуз – це джерело вітамінів та мінералів, корисних для нашого організму. Тому до цього свята в Ліцеї № 17 пройшли майстер-класи, до яких могли долучитися всі бажаючі.

«Кулінарна магія» – солодкий та веселий майстер-клас для старшокласниць, щоб кожна вміла порадувати себе й близьких умінням варити смачну, корисну й гарну страву з гарбуза. Дівчатка навчилися готувати рисову кашу з яблуком, горішками й медом, запікаючи це все в гарбузі, який віддав страві свій сік та аромат. Такої смачної страви діти ще не куштували, а рецепт почали передавати одна одній.

«Веселе гарбузенятко» – яскравий майстер-клас для найменших. Перші класи разом з директором Терентьєвою О.М. виготовляли об’ємних гарбузиків із паперу та розігрували театралізоване шоу. Робота проходила у веселій та дружній атмосфері, а кожен першокласник відчув себе справжнім майстром-лялькарем.

Свято гарбуза « Шиємо гольничку» – пройшло для середьої ланки. Дівчатка опановували секрети виготовлення гольнички, але не звичайної, а у вигляді гарбузика. Це точна та кропітка робота, але семикласниці впевнено впоралися з цією задачею і кожна понесла додому мамі гарбузика для зберігання голочок.

День гарбуза
День гарбуза
День гарбуза